7.07. – Lato w mieście: warsztaty teatralno-kreatywne i występ baskijskiego zespołu muzyczno-tanecznego Indarra z miasta Victoria

Zapraszamy 7 lipca (niedziela) do oleśnickiego Rynku.

W godzinach 17.00-18.00 odbędą się warsztaty teatralno-kreatywne dla dzieci ze Stowarzyszeniem Eviva L’arte, a o 20.30 w ramach Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego „Świat pod Kyczerą” wystąpi baskijski zespół muzyczno-wokalny Indarra z miasta Victoria.

Warsztaty teatralno-kreatywne prowadzone przez członków Stowarzyszenia Eviva L’arte oparte są na metodzie Odysei Umysłu® i poprowadzone przez ludzi przeszkolonych z zakresu treningu kreatywności przez Fundację Odyssey of the Mind Poland.

Warsztaty rozpoczynają się krótkim przedstawieniem teatralnym. Następnie przechodzą do ogólnych aktywności grupowych mających na celu rozwój umiejętności pracy w grupie i łamania schematów myślowych. Do zabawy dołączyć można w każdej chwili.

W tym samym dniu o godzinie 20.30 odbędzie się występ baskijskiego zespołu muzyczno-tanecznego Indarra z miasta Victoria, który wystąpi u nas w ramach Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego „Świat pod Kyczerą”.Możliwość komentowania jest wyłączona.