Kwiecień w BiFK

Biblioteka Główna, ul. Reja 10

1.04. (poniedziałek) godz. 16.30
POŚPIEWAJ MI MAMO, POŚPIEWAJ MI TATO
II p. sala 16

8.04. (poniedziałek) godz. 16.30
POŚPIEWAJ MI MAMO, POŚPIEWAJ MI TATO
II p. sala 16

9.04. (wtorek) godz. 17.00
KLUB KSIĄŻKOWYCH JEŻYKÓW
Biblioteka „Sową”, ul. Reja 10

11.04. (czwartek) godz. 17.00
SPOKTANIE Z ALEKSANDRĄ HOŁUBECKĄ-ZIELNICĄ WOKÓŁ KSIĄŻKI „BYŁ TAKI CZAS… POGRANICZE POLSKO-NIEMIECKIE (SYCÓW – KĘPNO – OSTRZESZÓW). WSPOMNIENIA I RELACJE Z LAT 1918-1958)”
Sala konferencyjna BiFK, ul. Reja 10

11.04. (czwartek) godz. 17.00
DKK DLA RODZICÓW: WARSZTATY Z JOANNĄ MIRECKĄ „RELACJA RODZEŃSTWA – JAK JĄ BUDOWAĆ I RODZICIELSKO WSPIERAĆ”
II p. sala 16

15.04. (poniedziałek) godz. 16.30
POŚPIEWAJ MI MAMO, POŚPIEWAJ MI TATO
II p. sala 16

16.04. (wtorek) godz. 16.00
ZAJĘCIA PLASTYCZNE Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
Biblioteka „Pod Sową”, ul. Reja 10

17.04. (środa) godz. 18.00
AKADEMIA RODZICA: ZARZĄDZANIE SOBĄ POD WPŁYWEM EMOCJI
Sala konferencyjna BiFK, ul. Reja 10


Biblioteka „Pod Pegazem”, ul. Kleeberga 4

2.04. (wtorek) godz. 13.30-14.30
SPOTKANIE MŁODZIEŻOWEGO KÓŁKA FILATELISTYCZNEGO „ZĄBKOMIERZ”

3.04. (środa) godz. 16.30-18.30
ŚRODY ZE SZTUKĄ – WARSZTATY Z MARKIEM WAŁĘGĄ

3.04 (środa) godz. 18.00-20.00
ZAPLĄTANE – SPOTKANIE KLUBU ROBÓTEK RĘCZNYCH

16.04. (wtorek) godz. 13.30-14.30
SPOTKANIE MŁODZIEŻOWEGO KÓŁKA FILATELISTYCZNEGO „ZĄBKOMIERZ”

16.04. (wtorek) godz. 16.00
KLUB KSIĄŻKOWYCH JEŻYKÓW

17.04. (środa) godz. 16.30-18.30
ŚRODY ZE SZTUKĄ – WARSZTATY Z MARKIEM WAŁĘGĄ

18.04. (czwartek) godz. 17.15
DKK DLA MŁODZIEŻY „CZYTANIE USKRZYDLA”

24.04 (środa) godz. 18.00-20.00
ZAPLĄTANE – SPOTKANIE KLUBU ROBÓTEK RĘCZNYCH

25.04. (czwartek)
ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKI: „KSIĄŻKI MISTRZÓW” – TWÓRCZE DZIAŁANIA WOKÓŁ KSIĄŻKI. BOHATERAMI TEGOROCZNEJ EDYCJI BĘDĄ KOTY – „KOCI, KOCI BAJKI”


Sala widowiskowa BiFK, ul. Kochanowskiego 4

6-7.04. (sobota-niedziela) godz. 12.00-18.00
III ARTYSTYCZNY JARMARK WIELKANOCNY – STOISKA, WARSZTATY, WYSTĘPY ARTYSTYCZNE

6.07. (sobota) godz. 17.00
KONCERT „USTA MILCZĄ DUSZA ŚPIEWA” W WYKONANIU SOLISTÓW SCEN POZNAŃSKICH
bilety – 35 zł

9.04. (wtorek) godz. 17.00-19.00
SPOTKANIA KLUBU HAFTU A-NITKA

12.04. (piątek) godz. 18.00
12. EDYCJA FESTIWALU GRAND OFF – PROJEKCJA NAGRODZONYCH FILMÓW
bilety – 10 zł

13.04. (sobota) godz. 14.00
KINO BIFK: ROBACZKI Z ZAGINIONEJ DŻUNGLI – ANIMACJA
bilety 14 zł i 16 zł

13.04. (sobota) godz. 16.00
KINO BIFK: MISZMASZ CZYLI KOGEL MOGEL 3 – POLSKA KOMEDIA OBYCZAJOWA
bilety 14 zł i 16 zł

13.04. (sobota) godz. 18.00
KINO BIFK: KURIER – POLSKI FILM SENSACYJNY
bilety 14 zł i 16 zł

13.04. (sobota) godz. 20.30
KINO BIFK: CIEMNO, PRAWIE NOC – POLSKI THRILLER KRYMINALNY
bilety 14 zł i 16 zł

17.04. (środa) godz. 10.00
AKCJA SPOŁECZNO-EDUKACYJNA „ŻONKILE” – WYKŁAD DLA MŁODZIEŻY I ZŁOŻENIE KWIATÓW PRZY TABLICY UPAMIĘTNIAJĄCEJ SPALONĄ SYNAGOGĘ W OLEŚNICY
Sala widowiskowa BiFK, ul. Kochanowskiego 4

23.04. (wtorek) godz. 17.00-19.00
SPOTKANIA KLUBU HAFTU A-NITKA
sala konferencyjna w Sali widowiskowej BiFK, ul. Kochanowskiego 4

26.04. (piątek) godz. 19.00
KONCERT ZESPOŁU WARSZAWSKIE COMBO TANECZNE
bilety 55 zł


Galeria Brama Wrocławska

6.07. (sobota) godz. 17.00
WERNISAŻ WYSTAWY „EKSKURS” GRUPY WYKRZYKNIK


WYSTAWY

WYSTAWA „EKSKURS” GRUPY WYKRZYKNIK
Galeria Brama Wrocławska

„CHŁOPAKI – MISTRZOWIE LITERATURY DLA MŁODZIEŻY” – WYSTAWA POŚWIĘCONA KLASYCE POLSKIEJ LITERATURY MŁODZIEŻOWEJ
Biblioteka BiFK, ul. Reja 10, I piętro

WYSTAWA MALARSTWA JANA PŁYWACZA „KOBIETA I GITARA”
Galeria BiFK, ul. Kochanowskiego 4

„OLEŚNICCY KOLEKCJONERZY” WYSTAWA ZBIOROWA UCZESTNIKÓW SPOTKAŃ OLEŚNICKICH KOLEKCJONERÓW (2014-2018)
Oleśnicki Dom Spotkań z Historią, ul. Bociania 11

WYSTAWA „WYKLĘCI. PORTRETY”, IPN Wrocław
Biblioteka Główna BiFK, ul. Reja 10, parter

WYSTAWA PRAC AGATY RORAT „CUKIERKI”
Biblioteka „Pod Pegazem”, ul. Kleeberga 4



Możliwość komentowania jest wyłączona.