Spektakl kabaretowy w wykonaniu artystów krakowskiej „Piwnicy Pod Baranami”

„Jak się sami nie zabawimy, to nikt nas nie zabawi” – to motto Piotra Skrzyneckiego.

Z największą przyjemnością informujemy, że 29.03.2019 o godz. 19.00 w Sali widowiskowej Biblioteki i Forum Kultury w Oleśnicy odbędzie się spektakl kabaretowy w wykonaniu artystów krakowskiej „Piwnicy Pod Baranami”. W czasie występów z pewnością nie zabraknie powodów do wzruszeń, śmiechu, zadumy i wszelkich innych uniesień estetycznych i intelektualnych.

„Piwnica Pod Barnami” jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych miejsc w Krakowie. To ulubione miejsce krakowian, ale także turystów, również z zagranicy. Królują tam inteligentny, acz zadziorny humor, poezja, liryka, doskonała muzyka i piosenki legendarnych „piwnicznych” kompozytorów, takich jak:  Zygmunty Konieczny, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Andrzej Nowak, Andrzej Zarycki, Zbigniew Preisner, Stanisław Radwan, Grzegorz Turnau czy Leszek Długosz, który był gościem Biblioteki i Forum Kultury w Oleśnicy w maju zeszłego roku i wielu, wielu innych.

W marcowej kabaretowo-koncertowej odsłonie w Oleśnicy na scenie zaprezentują się instrumentaliści, pieśniarze i komicy „Piwnicy”: Krzysztof Janicki, Paweł Pierzchała, Michał Półtorak, Jerzy Odrowąż-Wysocki, Maciej Półtorak, Andrzej Talkowski, Tamara Kalinowska, Tadeusz Kwinta, Aneta Talkowska i Kamila Klimczak.

 

Bilety w cenie 40 zł można będzie rezerwować od 04.03.2019 od godziny 9.00.

Sprzedaż gotówkowa rozpocznie się 06.03.2019 od godziny 16.00 w kasie Sali widowiskowej BiFK. W pozostałe dni wg harmonogramu pracy kasy, który jest dostępny TUTAJ.Możliwość komentowania jest wyłączona.