MUZYCZNA BITWA – ELIMINACJE W OLEŚNICY

W niedzielę, 10 marca od godz.10:00 w oleśnickiej Sali Widowiskowej przy ul. Kochanowskiego 4 odbędą się pierwsze przesłuchania do konkursu Muzyczna Bitwa Radia Wrocław.

Po raz czternasty Radio Wrocław organizuje konkurs mający na celu promowanie młodych, amatorskich zespołów z całego Dolnego Śląska. Do każdej edycji zgłasza się ponad 100 grup, w sumie na antenie Radia Wrocław zaprezentowało się prawie 1000 formacji.

Każdy zespół ma możliwość przysłania własnych materiałów demo, na ich podstawie kwalifikujemy do przesłuchań regionalnych. Podczas castingów grupy walczą o możliwość zaprezentowania się w drugim, antenowym etapie, w którym codziennie przedstawiamy dwa zespoły, spośród których Słuchacze wybierają zwycięzcę tych pojedynków.

Po 12 tygodniach zabawy antenowej cztery najlepsze zespoły spotykają się na koncercie finałowym, gdzie odbywa się ten najważniejszy pojedynek na żywo – wybór zwycięskiego zespołu leży w rękach Słuchaczy Radia, którzy w trakcie koncertu, na specjalnych biletach do głosowania wybierają zwycięzcę finału. Nagrodą główną w konkursie Muzyczna Bitwa Radia Wrocław jest 10  tysięcy złotych.

Na Wasze utwory czekamy pod adresem bitwa@radiowroclaw.pl. Szczegóły i regulamin na stronie www.muzycznabitwa.radiowroclaw.plMożliwość komentowania jest wyłączona.