SPEKTAKL ,,DAMSKI BIZNES”

BILETY NA OBA SPEKTAKLE ZOSTAŁY WYPRZEDANE

 

Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza na spektakl ,,Damski biznes” w wykonaniu aktorów Wrocławskiego Teatru Komedia.

Spektakl odbędzie się 09.03.2019 o godz. 17.00 i 20.00 w Sali widowiskowej BiFK (ul. Kochanowskiego 4).

 

Bilety do nabycia w  cenie  60 zł. Rezerwacja on-line od 11.02.2019 (godz. 9.00) na stronie

 

godz.17.00 – PULA BILETÓW W REZERWACJI INTERNETOWEJ ZOSTAŁA WYCZERPANA

 

godz.20.00 – PULA BILETÓW W REZERWACJI INTERNETOWEJ ZOSTAŁA WYCZERPANA

 

Zapraszamy do kasy Sali widowiskowej BiFK w środę (13.02.2019, godz. 16.00) w celu zakupu biletów na spektakl ,,Damski biznes”.

 

 

 

Początek sprzedaży od 13.02.2019 (od godz. 16.00) w kasie Sali widowiskowej BiFK przy ul. Kochanowskiego 4. W pozostałe dni wg harmonogramu pracy kasy.

 

 

Bohaterki spektaklu „Damski biznes” postanowiły spełnić największe marzenie życia i z rozmachem próbują znaleźć swoje miejsce w ekscytującym i lukratywnym świecie mody.

Jednak świat pełen bielizny, apaszek, modnych butów a przede wszystkim przystojnych i seksownych modeli staje się zbyt podejrzany dla mężów naszych bohaterek, statecznych zazdrosnych panów. Ci postanawiają więc działać. Nie zdają sobie jednak sprawy, że w osobliwy sposób sami staną się za chwilę częścią zwariowanej rewii strojów i kreacji, której zaczęli się przyglądać w nieoczekiwany dla siebie sposób. Wpadają więc po szyję w zabawne kłopoty i jak to w dobrej farsie im bardziej próbują się z nich wydobyć tym bardziej w nie brną.



Możliwość komentowania jest wyłączona.