9.02. – Abecadło Rozwoju – warsztaty „Biosfera – Las w słoiku”

W ramach naszego cyklu warsztatów rozwojowych dla dorosłych Abecadło Rozwoju zapraszamy na warsztaty z tworzenia biosfery – lasu w słoiku.

Biosfera to zamknięty ekosystem leśny. Na zajęciach uczestnicy poznają proces wykonania miniaturowego lasu – od przygotowania stanowiska pracy, niezbędnych materiałów, po skomponowanie krajobrazu w słoju. Wykonaną własnoręcznie biosferę zabiorą do domu, gdzie będą mogli obserwować, jak rozwija się w niej życie, zupełnie samodzielnie bez naszej ingerencji. Za pomocą fotosyntezy rośliny są w stanie wytworzyć w słoju wszystkie niezbędne im substancje odżywcze, a dzięki zamknięciu – powstaje zamknięty obieg wody.

W cenie warsztatu uczestnicy otrzymują wszystkie niezbędne materiały (słój, żwirki, piaski i kamienie, rośliny, mech i inne materiały dekoracyjne oraz niezbędne materiały techniczne) i fachową pomoc architekta krajobrazu. Otrzymają także opis pielęgnacji biosfery oraz pipetę do podlewania roślin.
Warsztaty poprowadzi firma „Zielona Wrona”.


DATA: 9.02.2019 (sobota), godz. 12:00- 13:30
MIEJSCE: Sala widowiskowa BiFK, ul. Kochanowskiego 4 w Oleśnicy
PROWADZĄCA: Sylwia Wrona – Zielona Wrona
CENA: 60 zł (wszystkie materiały w cenie)
ZAPISY: GRUPA NA GODZINĘ 12.00 ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA. ZAINTERESOWANE OSOBY ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO Z KOORDYNATORKĄ 515-791-793
Liczba miejsc ograniczona! Zapraszamy do zapisów!

Zdjęcie: Zielona WronaMożliwość komentowania jest wyłączona.