22.02. – koncert Soyka & Karolak Trio: Swing Communication BRAK BILETÓW!

Zapraszamy 22 lutego (piątek) na koncert Stanisława Soyki i  Trio Wojciecha Karolaka: Swing Communication w Sali widowiskowej przy ul. Kochanowskiego 4 o godz. 19.00. Największe jazzowe hity w wykonaniu prawdziwych wirtuozów. Muzyka, która wprowadza w dobry nastrój i wielka klasa artystów, którzy ją prezentują.

Koncert przeniesie nas do czasów, w których to samo „Hallelujah, I just love her so” śpiewał Ray Charles, “Don’t get around much anymore” Nat King Cole, a “Come Sunday” Mahalia Jackson. Poczujemy energię, która towarzyszyła złotym latom swingu. „Ta muzyka już z górą 40 lat nie istnieje ani w eterze, ani tym bardziej w klubach tanecznych czy na scenach koncertowych, ale kiedy zaprezentowałem nasze nagrania młodym ludziom, którzy nigdy przedtem nie zetknęli się z tą muzyką, na ich twarzach pojawił się uśmiech, a także coś w rodzaju zaskoczenia. Wychodzi na to, że ta muzyka wciąż wprowadza słuchacza w dobry nastrój.”

„Swing Communication” jest spotkaniem czempionów jazzowej i rythm’n’bluesowej sceny muzycznej w Polsce: Stanisława Soyki i Tria Wojciecha Karolaka w składzie: Wojciech Karolak – organy hammonda, Arek Skolik – perkusja i Tomasz Grzegorski – saksofon, w koncercie największych przebojów tego gatunku. Projekt kontynuuje wątek rozpoczęty nagraną w 2015 roku przez Stanisława Soykę oraz Roger Berg Big Band płytą „Swing Revisited”.

Skład grupy:

Stanisław Soyka – wokal

Wojciech Karolak – organy Hammonda

Tomasz Grzegorski – saksofon

Arek Skolik – perkusja

Bilety w cenie 65 zł można będzie rezerwować od 14.01. od godziny 9.00 poprzez stronę www.bifk.info. Sprzedaż gotówkowa rozpocznie się 16.01. od godziny 16.00 w kasie Sali widowiskowej BiFK. W pozostałe dni wg harmonogramu pracy kasy, który jest dostępny TUTAJ.Możliwość komentowania jest wyłączona.