Ferie z BiFK w Sali widowiskowej: Śladami Królowej Śniegu – WARSZTATY TEATRALNE DLA DZIECI 6-10 LAT i WARSZTATY PERKUSYJNE „UCZYMY SIĘ GRAĆ Z PULSEM”

W ramach akcji „Ferie z BiFK zapraszamy w drugim tygodniu ferii do Sali widowiskowej BiFK (ul. Kochanowskiego 4) na warsztaty teatralne i warsztaty perkusyjne dla dzieci.


5-6.02.2019, godz. 12.00-15.00

„ŚLADAMI KRÓLOWEJ ŚNIEGU” – WARSZTATY TEATRALNE DLA DZIECI 6-10 LAT Z ANNĄ RAKOWSKĄ

Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku 6-10 lat. Na warsztatach uczestnicy zapoznają się z podstawami teatru plastycznego, własnoręcznie stworzą rekwizyty teatralne i przygotują krótkie etiudy teatralne, które złożą się na wspólny występ. Wszystko w tematyce „Śladami Królowej Śniegu”.

Zajęcia są bezpłatne, ale obowiązują na nie zapisy.

ZOSTAŁY OSTATNIE WOLNE MIEJSCA! ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO 71 314 22 03!


7-8.02.2019, godz. 12.00-15.00, WARSZTATY PERKUSYJNE „UCZYMY SIĘ GRAĆ Z PULSEM” Z RADOSŁAWEM JASZCZYSZAKIEM

Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku 6-12 lat. Celem warsztatów jest zapoznanie dzieci z perkusją oraz instrumentami perkusyjnymi. Podczas zajęć młodzi adepci będą mieli okazję dowiedzieć się, z jakich elementów składa się zestaw perkusyjny, poznać dokładną historię instrumentu oraz zapoznać się z prawidłowymi uchwytami pałek. Poza tym podczas zajęć skupimy się na nauce podstawowego rytmu oraz przedstawienia ćwiczeń poprawiających koordynację górnych i dolnych kończyn.

Warsztaty mają cel muzyczno-dydaktyczny.

Zajęcia są bezpłatne, ale obowiązują na nie zapisy.

ZOSTAŁY OSTATNIE WOLNE MIEJSCA! ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO 71 314 22 03!
Możliwość komentowania jest wyłączona.