STOWARZYSZENIE OLEŚNICKIE FORUM KOBIET zaprasza

Oleśnickie Forum Kobiet pragnie zaprosić wszystkie Panie z Oleśnicy i okolic na Wieczór dla kobiet, będący także uroczystą inauguracją stowarzyszenia Oleśnickie Forum Kobiet, który odbędzie się 7 grudnia 2018 (piątek) o godzinie 18:00 w Sali widowiskowej BiFK przy ulicy Kochanowskiego 4. W programie spotkania między innymi koncert Piotra Płechy, byłego członka zespołu Budka Suflera, wykład pt. Wdzięczne serce, a także poczęstunek.

Oleśnickie Forum Kobiet powstało na bazie regularnych spotkań dla pań z Oleśnicy i okolic, organizowanych już od ponad pięciu lat w formie Śniadań lub Kolacji dla Kobiet. Spotkania te mają charakter chrześcijański, i choć głównym organizatorem są kobiety z Kościoła Zielonoświątkowego w Oleśnicy, uczestniczą w nich panie z różnych społeczności, bowiem mówimy o tym, co nas, kobiety łączy, jak również o Panu Bogu, który jest wspólnym mianownikiem dla chrześcijan różnych wyznań. W ramach tych spotkań odbyło się wiele koncertów znanych polskich wykonawców chrześcijańskich, jak również akcje charytatywne mające na celu m.in. pozyskanie środków dla dzieci z Ugandy. Ponieważ nasze ostatnie spotkania rozrosły się do około 200 uczestniczek, postanowiłyśmy działać szerzej i stworzyć platformę rozwoju, wsparcia i pomocy dla kobiet oraz ich rodzin, kierując się uniwersalnymi wartościami zawartymi w Piśmie Świętym. Pragniemy nawiązać kontakt i współpracować z wieloma lokalnymi instytucjami, by móc wspólnie uzupełniać się, pomagać i inspirować w działaniu na rzecz kobiet.

Zapisy u organizatora wydarzenia.

Gorąco oczekujemy na to spotkanie! To będzie dla nas ogromny zaszczyt móc świętować razem z Paniami! Serdecznie zapraszamy!Możliwość komentowania jest wyłączona.