VII NOC KOBIET W BIBLIOTECE – RELACJA Z WYDARZENIA

VII Noc Kobiet. Pidżama Party, która odbyła się z 11/12 marca, podobnie jak poprzednie, udała się wspaniale. Motywem przewodnim był kwiat, zatem dominował nie tyko w strojach, ale i dekoracji biblioteki. Piżamy, sukienki, szale, torebki i biżuteria – wszystko z kwiatowym akcentem! Kwiaty w wazonach, we włosach, a nawet utrwalone w kosmetykach.

Pierwsza wzięła nas w obroty Dorota – Dashira – specjalistka Praktyki Śmiechu.

Nie mogło zabraknąć spotkania z pisarką. Piękną opowieścią o sobie i swoich książkach uraczyła nas Joanna Fabicka. Autorka kilku już powieści dla młodzieży i dorosłych w sympatyczny sposób mówiła o radości z pisania, celnych pomysłach, sukcesach. Z humorem o pobycie w Hollywood i słynnym czerwonym dywanie. Autografy pisane od serca będą świetną pamiątką dla wielu pań. Spotkanie z Joanna Fabicką odbyło się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki przy Bibliotece Pod Pegazem.

Panel „Opowiem Wam o swojej pasji” został przyjęty wręcz entuzjastycznie. Kapitalnie o swoich zamiłowaniach opowiadały  Joanna Kwiecień – ceramika, Justyna Dębska-Mikuła – biżuteria autorska oraz Katarzyna Janik – naturalne mydełka.

Duże zainteresowanie wzbudziła instrukcja makijażu i demakijażu. Poradami podzieliła się z nami Justyna Wydrzycka – konsultantka firmy Mary Kay.

Inne punkty programu były równie atrakcyjne:

– Taniec na obcasach – Adrianna Wyrębkiewicz

– Tkaniny – otwarcie wystawy Renaty Sobczak

– Co nowego w mydlarni u Franciszka – Julia Samborska

– Naturhouse – konsultacje dietetyczne – Izabela Koziara

– Wiosenne wieszaki – odzież dla pań

– Kasia, biżuteria i ja – stoisko z  biżuterią

Ćwiczenie relaksacyjne „Rozkwitnij na wiosnę”  poprowadziła Sylwia Żurkiewicz, po czym utuliła nas do snu masażem tybetańskimi misami.

Wspaniały  babski  wieczór wśród książek spędziło z nami ponad 70 pań. Oczywiście zapraszamy za rok. Pomysłów mamy moc!

Tekst: Elżbieta Mulka

Galerię zdjęć z wydarzenia można obejrzeć tutaj →.Możliwość komentowania jest wyłączona.