REPERTUAR – STYCZEŃ

13.01.2018 odbędą się projekcje filmów w ramach współpracy z Opolskim Kinem Objazdowym.

Bilety będzie można zakupić w dniu projekcji filmu na godzinę przed pierwszym seansem oraz przez internetowy system sprzedaży na stronie Kina OKO www.film.opole.pl

FERIE w BIFK

PADDINGTON 2

 

13.01.2018 (sobota)

godz. 14.00: http://film.opole.pl//Bilety/Sala/1824

godz. 16.00: http://film.opole.pl//Bilety/Sala/1825

 

Bilety normalne 16zł

ulgowe (dzieci do 12 lat i dorośli od 65 lat) 14zł

 do kupienia wcześniej przez internetowy system sprzedaży kina OKO (www.film.opole.pl) oraz w dniu projekcji u pracowników kina OKO.

 

familijny, przygodowy,

Francja, Wielka Brytania

premiera 29.12.2017 rok

(1 godz. 43 min.)

 

 

Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli niedźwiadek zada swe fundamentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?!

GOTOWI NA WSZYSYKO. EXTERMINATOR

13.01.2018 (sobota)

godz. 18.00: http://film.opole.pl//Bilety/Sala/1826

godz. 20.00: http://film.opole.pl//Bilety/Sala/1827

 

Bilety normalne 16zł

ulgowe (dzieci do 12 lat i dorośli od 65 lat) 14zł

do kupienia wcześniej przez internetowy system sprzedaży kina OKO (www.film.opole.pl) oraz w dniu projekcji u pracowników kina.

 

komedia, Polska,

premiera 05.01.2018 rok

(1 godz. 45 min.)

 

Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: Exterminator. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie… Występują: Marcyś (Paweł Domagała), Magda (Agnieszka Więdłocha), Lizzy (Piotr Żurawski), Jaromir (Krzysztof Czeczot), Makar (Piotr Rogucki), Cypek (Sebastian Stankiewicz), pani burmistrz (Dominika Kluźniak), Julcia (Aleksandra Hamkało), Ziomecka (Dorota Kolak).

Podziel się z innymi!Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter


Możliwość komentowania jest wyłączona.